Tomaszewska Julia

„Julia urodziła się w 2008 roku. Ma 8 lat i uczy się w Szkole Podstawowej w Kaliszu. Jest bardzo wrażliwą, radosną i o słodkim uśmiechu  dziewczynką. Niestety, kiedy skończyła 2 latka zdiagnozowano u niej postępującą deformację lewej stopy tzw. zgięcie podeszwowe, co znacznie uniemożliwiało swobodne poruszanie się. To schorzenie jest dość bolesne i niestety z roku na rok jest tylko gorzej…

U Juleczki stwierdzono dodatkowo dziecięce porażenie  mózgowe oraz niedowład kończyn górnych i dolnych. Córka jest pod stał opieką lekarzy specjalistów. Na daną chwilę potrzebujemy pilnej, szybkiej pomocy chirurga-ortopedy, dzięki której wadę można  będzie wyeliminować. Niestety zbyt duże koszty tej operacji oraz rehabilitacji przewyższają mój budżet domowy.Dlatego apeluję i proszę w imieniu Julii o pomoc w realizacji zebrania środków finansowych na leczenie, by zwiększyć jej szansę na powrót do zdrowia, a także by nie dopuścić do rosnącej deformacji stopy, która może całkowicie skazać moje dziecko na wózek inwalidzki.Mama Julii”.

Wpłatę środków finansowych dokonywać można przelewem na numer rachunku bankowego : Alior Bank : 50 2490 0005 0000 4600 2529 2955 z dopiskiem : 16012 Julia Tomaszewska.
Wszystkim darczyńcom za wsparcie serdecznie dziękujemy!

Jak prawidłowo przekazać 1% ?