Szymczak Kamil

8 lipca 2011 roku przyszedł na świat nasz synek Kamilek. Urodził się w Szpitalu Matki i Dziecka w Kaliszu przy ulicy Toruńskiej.

Kiedy miał pięć miesięcy udaliśmy się na planowaną szczepionkę. Pediatra stwierdził tachykardię oraz szmer nad sercem i skierował Kamilka do szpitala. W badaniu przedmiotowym lekarz przyjmujący stwierdził pociąganie przyczepów przepony przy wdechu oraz szmer skurczowy. EKG pozwoliło zdiagnozować cechy przerostu prawej komory. Wykonane przez kardiologa USG serca wskazało ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej ASD II, tętniak przegrody międzyprzedsionkowej oraz cechy przewlekłej niewydolności krążenia.

Kamil ma opóźniony rozwój psychoruchowy co wiąże się z opóźnieniem rozwoju mowy oraz nadwrażliwością sensoryczną. Synek nasz pomimo problemów ze zdrowiem dzielnie walczy i co rusz nas zaskakuje. Jest bystry, kreatywny, pogodny i bardzo towarzyski.

Jest pod stałą opieką wielu specjalistów: neurologa, neurologopedy, logopedy, kardiologa, psychologa oraz hipoterapeuty.

Kamilek potrzebuje stałej opieki, wielu regularnych wizyt u specjalistów, często prywatnych. Koszty leczenia, dojazdów i rehabilitacji przewyższają niestety nasze możliwości finansowe i dlatego zwracamy się o pomoc.

Za wszystkie nawet najmniejsze kwoty bardzo dziękujemy.
Maria i Janusz Szymczak oraz siostra Klaudia.

Wpłatę środków finansowych dokonywać można przelewem na numer rachunku bankowego:

Alior Bank  50 2490 0005 0000 4600 2529 2955
z dopiskiem 15006, Szymczak Kamil

Przekaż 1% dla Kamila15006pit37prostyPIT