Sałata Karolina

Mam na imię Karolina. Historia mojej choroby zaczęła się w kwietniu 2017 roku. Lekarz rodzinny skierował mnie do kaliskiego szpitala na rutynowe badania z powodu częstego bólu głowy. Myślałam, że powodem było zwykłe zmęczenie, ale po badaniach okazało się, że jednak nie.

Wynik rezonansu magnetycznego był bezlitosny i jednoznacznie ujawnił guza mózgu. W tym samym dniu zostałam przewieziona do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Kilka dni później neurochirurdzy podjęli walkę z nowotworem. Po przeprowadzonej operacji oraz odczytaniu wyniku badania histopatologicznego zdiagnozowali guz komory IV- ependymoma C71.6 tzw. wyściółczak.

Pogodzenie się z diagnozą było dla moich rodziców bardzo trudne. Dowiedzieliśmy się, że tego rodzaju guza nie leczy się chemioterapią, gdyż jest na nią uodporniony. Dobrą informacją dla mnie jest to, że według badania pooperacyjnego udało się go usunąć w całości. Mam nadzieję, że w tym czasie guz nie odrośnie, bo niestety jest taka możliwość.

Przede mną długa walka z chorobą. Dlatego bardzo proszę wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie, ponieważ każda pomoc ma wielką wartość.

Za wsparcie i pomoc. serdecznie dziękuję.
Karolina z Mamą i Tatą.

Wpłatę środków finansowych dokonywać można przelewem na numer rachunku bankowego:

Alior Bank  50 2490 0005 0000 4600 2529 2955
z dopiskiem 17015, Sałata Karolina

Przekaż 1% dla Karoliny

prostyPIT