Łuczak Agnieszka

Lekarze po przeprowadzeniu badania postawili diagnozę, która była jak wyrok. Choroba nowotworowa, złośliwy guz piersi. Szok i niedowierzanie sparaliżowały mnie i moją rodzinę. Nie wiedzieliśmy co dalej. Byliśmy bezsilni i zrezygnowani.

Kiedy otrząsnęłam się po tym wszystkim uświadomiłam sobie, że życie przestało być takie samo jak dotychczas a każda chwila nabrała nowego wymiaru.

Podjęłam trudną walkę o życie, którą rozpoczęłam od przyjęcia chemioterapii. Cztery czerwone i dwanaście białych w sumie szesnaście. Przeszłam również operację.

Obecnie pozostaję pod opieką specjalistów z Kliniki Onkologicznej w Poznaniu, którzy nadzorują mój stan zdrowia i dbają o prawidłowe prowadzenie leczenia.

W walce wspiera mnie mąż i moje dzieci. Mam ich pięcioro. Są dla mnie całym życiem i zrobię wszystko co w mojej mocy aby nie zostały bez mamy. Najstarsze 21 lat, najmłodsze niecały roczek!

Jednak walka okazuje się bardzo trudnym wyzwaniem nie tylko dla mojego organizmu ale również dla  całej rodziny. Jest bardzo dużym obciążeniem i tak skromnego budżetu domowego. Samodzielnie nie jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wydatkom związanym z leczeniem.

Dlatego bez wsparcia osób, które potrafią się dzielić, trudno będzie walczyć. Mam dla kogo walczyć by żyć, potrzebna jest tylko finansowa pomoc i wsparcie. Bardzo proszę o pomoc !

Mama Agnieszka
z Mężem i Dziećmi

 

Wpłatę środków finansowych dokonywać można przelewem na numer rachunku bankowego : Alior Bank : 50 2490 0005 0000 4600 2529 2955 z dopiskiem : 17017 Łuczak Agnieszka.
Za wsparcie i pomoc serdecznie dziękujemy !

Jak prawidłowo przekazać 1% ?